אזור אישי

סדנאות אלכוהול

סדנת אלכוהול - כל המומלצים

מחיר למשתתף: 150 ש"ח

מומלץ מאד!

סדנת קוקטיילים – פתוחה

דירוג לפי 5 מדרגים:
5.0/5
(5.0)
סדנת קוקטיילים היא חוויה יוצאת דופן שבה תחווה ותרגישו מה זה להיות ברמן לערב אחד שבו אתם רוקחים, משקשקים ובונים את הדרינקים בעצמכם. תהנו מערב קולינרי מלא בטעמים ותטעמו את כל הדרינקים המיוחדים שנכין. יש... קראו עוד
137

+ התעניינו לאחרונה

מחיר למשתתף: 100 ש"ח

מומלץ מאד!

סדנת קוקטיילים המותאמת לכל הגילאים

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)
סדנת קוקטיילים חוויתית ומגבשת המותאמת לכל הגילאים, אתכם בכול הארץ, הכנת קוקטיילים מיוחדים ובשיתוף פעיל של כל המשתתפים, תחרויות שתיה מצחיקות ופרסים שווים, תוכנית אומנותית חוויתית ומגבשת הכוללת גם הסברי... קראו עוד
78

+ התעניינו לאחרונה

טוען...
אזור בארץ

סדנאות אלכוהול מספקות את הידע והמיומנויות הדרושים כדי לצרוך ולהגיש אלכוהול בצורה בטוחה ואחראית. סדנאות אלו נדרשות בדרך כלל על פי חוק עבור אנשים העובדים בתעשיית השירותים, כגון ברמנים, אך גם לחובבים ולאנשים מן השורה.

סדנאות אלו מכסות מגוון נושאים, כולל סוגי משקאות (סדנאות יין, סדנאות בירה וסדנאות קוקטיילים), השפעות האלכוהול על הגוף, שיטות הגשה, זיהוי סימני שכרות ושימוש בטוח.

שאלות נפוצות על סדנאות אלכוהול

בהחלט, יש לא מעט סדנאות אלכוהול שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב פעילויות נוספות שסמוכות לסדנה, כמו מסעדה טובה או טיול נחמד בטבע.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הסדנה. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לסדנה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות