אזור אישי

קורסים QA

קורסים בQA - כל המומלצים

תחום ה QA או בעברית "איכות ואבטחת איכות" הוא תחום בתעשיית ההייטק שמתמקד בבדיקת האיכות והאבטחה של תוכנות, אתרים ואפליקציות, זהו תחום מרתק שתפקידו לוודא שהתוכנה עובדת בצורה תקינה בהתאם לתקנים ולדרישות, זה כולל בדיקת פונקציונליות, ביצועים, יציבות, אבטחה ועוד.. התהליך המרתק מסייע להבטיח שמוצרי התוכנה יהיו אמינים, יעילים ובטוחים, בדיקות תוכנה הן חלק מהותי כדי להגיש למשתמשים את המוצר בצורה מקצועית ובדוקה.
אזור בארץ קורס
כל סדנה

קורס בדיקות תוכנה – QA, הסמכת ISTQB בשילוב אוטומציה שימוש בכלים וטכנולוגיות AI

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

הקורס מקנה הכשרה לתחום הבטחת האיכות (QA - Quality Assurance) ובדיקות תוכנה, תוך התמקצעות במתודולוגיות הבדיקה ובתחומי בדיקות שונים כולל עולמות האינטרנט... קראו עוד

8

+ התעניינו לאחרונה

טוען...

תחום ה QA הוא חלק בלתי נפרד מתעשיית ההייטק, בלעדיו היו הרבה יותר באגים ובעיות אבטחה, איש ה QA הוא סוג של "שומר הסף" שמוודא שהמוצר שיוצא מגיע באיכות הגבוהה ביותר, תחום זה נחשב קל יחסית ולכן גם קל יותר להשתלב בתעשיית ההייטק במהירות, בנוסף לכך התחום מציע לא פעם עבודה מרחוק מה שמאפשר לנו לעבוד מכל מקום שנבחר, אפשרויות ההתפתחות ב QA הן מוגבלות יחסית אך כן ניתן ללמוד תכנות בשפות שמבצעות בדיקות אוטומטיות וכך למעשה לסלול דרך להתפתחות עתידית.

למידה חוויתית

טיפים לבחירת קורס בQA

הגדר מטרה: אם אתה רוצה להיות בודק תוכנה זוהי הבחירה האידיאלית, אם לעומת זאת אתה רוצה לתכנת, כדאי לחשב מסלול מחדש, הגדרת המטרה היא קריטית כדי להשיג את היעדים שלנו.

סופר QA: ישנם "בודקים ידניים" וגם "בודקים - מתכנתים", כדאי לדעת גם תכנות בסיסי ולהכיר תוכנות עזר כדי לבצע בדיקות במגוון תוכנות/אפליקציות/אתרים בצורה יעילה במיוחד.

שאלות נפוצות על קורסים בQA

בהחלט, יש לא מעט קורסים בQA שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב למידה נוספת, עצמאית, בבית.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הקורס. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לקורס כזה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות

רגע! שווה לעקוב אחרינו

יש לנו אחלה עמודים ברשתות, אנחנו מפרסמים שם רעיונות, סקירות והגרלות. בואו לעקוב!

וגם

הרשמו לניוזלטר שלנו