אזור אישי

קורסים NLP

קורסים בNLP - כל המומלצים

NLP היא שיטה שמאפשרת לנו להשפיע על צורת החשיבה וההתנהגות של אנשים באמצעים רבים כמו שפה, שפת גוף, מגע ועוד.. למעשה אנו יכולים "לתכנת" אחרים או את עצמנו כדי לשנות ולשפר צורות התנהגות, לשפר את ההרגשה שלנו ולהפוך אותנו לאנשים רגועים ומאושרים יותר, תחום ה NLP הוא תחום ענק שיכול להתמקד בנושאים ספציפים בהתאם לסוג הקורס.
אזור בארץ קורס

טיפול עם קערות טיבטיות – ,תעודת הכשרה 16 שעות

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

הקורס שילמד אותך לטפל בגוף ובנפש עם קערות טיבטיות ויפתח בפניך עולם חדש של הרמוניה ורוגע בדרך ייחודית שתעשיר את חייך בעזרת כלי ריפוי עוצמתי ! 🌟 מה... קראו עוד

8

+ התעניינו לאחרונה

כל סדנה

קורס NLP פרקטישנר פלוס

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

קורס יסודות שיטת ה NLP (Neuro Linguistic Programming), השיטה משנת החיים שתאפשר לכם לפעול, לחשוב ולהרגיש אחרת ולהשיג תוצאות הרבה יותר טובות! השלב הראשו... קראו עוד

7

+ התעניינו לאחרונה

טוען...

המוח שלנו מושפע כל הזמן בהתאם לסביבה שאנו נמצאים בה או המחשבות שלנו, ישנם צורות מחשבה/התנהגות שהפכו ל"הרגלים" שמתקבעים בנו בצורה אוטומטית, חלק מהם נרצה לנתק וחלק אולי להוסיף, לכל אדם יש דפוסי התנהגות, האם הם הגרסא האידיאלית שלנו? כמעט תמיד התשובה היא "לא!", חשוב לנו להפוך לאנשים טובים יותר (בכל תחום שנבחר) וכלי ה NLP הוא הכלי העוצמתי ביותר שיכול לסייע לנו ולאחרים בכך, מטפל NLP טוב נקרא לא פעם "קוסם" על ידי המטופלים מכיוון שהוא מצליח לחולל שינוי משמעותי ביותר בחייהם בעיקר בגלל ההבנה של דפוסי ההתנהגות והבנה של איך בדיוק המוח עובד, אם חשוב לך להשפיע ברמות הגבוהות ביותר על החיים האישיים והמקצועיים של אנשים בזמן קצר אז NLP הוא ללא ספק הבחירה הטובה ביותר.

למידה חוויתית

טיפים לבחירת קורס בNLP

בחרו את המטרה שלכם: זכרו כי NLP הוא עולם ענק ולכן חשוב לבחור קורס שמתמקד בנושא החשוב לנו ביותר ולהבין שנגיע לרמה הרצויה שלנו.

איכות המדריך: האם המדריך עובד בתחום? מה אומרות הביקורות? זכרו כי NLP הוא תחום מדהים אך תחרותי, חשוב לוודא את הרזומה של המדריך שלנו.

שאלות נפוצות על קורסים בNLP

בהחלט, יש לא מעט קורסים בNLP שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב למידה נוספת, עצמאית, בבית.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הקורס. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לקורס כזה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות