סדנאות מדיטציה

סדנת מדיטציה - כל המומלצים

סדנת מדיטציה כוללת בדרך כלל תוכנית מרוכזת שנועדה לספק לאנשים את הכלים והטכניקות הבסיסיות להתחיל תרגול מדיטציה קבוע. היא כוללת בדרך כלל מבוא קצר למדיטציה, ולאחר מכן מפגש תרגול מדיטציה מודרך שמסייע למשתתפים לטפח מודעות, מיקוד והרפיה.

הסדנה יכולה לכלול גם טכניקות נשימה, תרגול מיינדפולנס ונושאים קשורים אחרים. סדנה של מדיטציה יכולה להיות דרך מצוינת לחקור את היתרונות של מדיטציה בפרק זמן קצר, ויכולה לשמש בסיס למי שמעוניין בלימוד או תרגול מעמיקים יותר. עם זאת, חשוב לציין שמדיטציה היא מיומנות הדורשת תרגול קבוע ומחויבות כדי לקצור את היתרונות שלה לאורך זמן.

אזור בארץ

פרטים בטלפון

כל סדנה

דהאמה פאמודה

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

לחזק את הקשב בעזר טכניקות שלימד הבודהה, יש לך את ההזדמנות להקדיש את כל תשומת הלב והאנרגיה לתרגול מדיטציה והתבוננות עמוקה, הטכניקות מותאמות כדי לאפשר לך לחוות ולתרגל בצורה היעילה ביותר לפי שיטות עתיקות ואיכותיות, מוכן לפגוש את עצמך? לשדרג את התודעה? אנו מעבירים מגוון קורסים וסדנאות בסביבה שקטה, טבעית וירוקה בצפון הארץ, הצטרפ/י אלינו

מחיר למשתתף: 350 ש"ח

שניר חיים

העוצמה שבהרפייה: אמבטיית גונג (אמבטיית צלילים)

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

אמבטיית גונג (או אמבטיית צלילים) זאת הזדמנות לקחת רגע בשבילך.​ במהלך המפגש נשכבים על מזרן נוח או שוכבים בערסל, עוצמים את העיניים ונותנים לצלילי הגונג הייחודיים לעטוף את החלל ולשטוף את גופנו. מעטפת הצלילים שנוצרת באמצעות ההרמוניות הייחודיות של הכלים מאפשרת מרחב של שקט, רגישות, יצירתיות והשראה.

מחיר למשתתף: 700 ש"ח

דור עברי

Breema בקיבוץ נען

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

הברימה היא דרך חיים שהגיעה למערב מכפר עתיק בהרי כורדיסטן. היא מתבססת על 9 עקרונות אוניברסליים שעוזרים לנו להגיע להרמוניה ואיזון. הגוף זמין לנו ולכן הברימה מציעה את טיפול המגע והתרגול העצמי כדרכים נפלאות להתחבר ל 9 עקרונות אלו. בעזרת המגע, התנועה ו 9 העקרונות, הברימה מזמינה אותנו לאחד את תודעתנו, גופנו והרגשות שלנו, כדי שנוכל לחיות בהרמוניה עם עצמנו, עם הסובבים אותנו ועם כל החיים. בסדנת Breema נוצרת אווירה מיוחדת. נוצר מרחב שמאפשר לנו לפגוש את עצמנו כפי שאנו באמת. תחושת התמיכה ההדדית מאפשרת לנו להסיר מסכות, לפרק הגנות ולמתן את האגו שלנו. והכל נעשה ללא כח. מבנה סדנת ה Breema מאפשר שילוב של בעלי ניסיון עם חסרי ניסיון, וכל אחד מוזמן להשתלב בה ולהכיר את הטעם של מגע ה Breema.

מחיר למשתתף: 1350 ש"ח

ריטריט ריסטארט

סדנת נשים Restart

דירוג לפי 4 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

הריסטארט זו סדנא שבה תוכלי לקחת רגע הפסקה מהכל ולהתמקד במה שחשוב לך באמת. אנחנו עושות את זה קודם כל דרך דימיון מודרך ומדיטציות פשוטות וקלילות שמרגיעות את הגוף והנפש, דרך טכניקות NLP המאפשרות הבנה של הדברים מזוויות אחרות וחדשות. נשים שעשו את הסדנא מספרות על פריצות דרך ושינויים חיוביים שעשו בעקבות הסדנא וזו גם הסיבה שנשים רבות חוזרות שוב ושוב, לעבוד על נושאים שונים בתקופות שונות.

מחיר למשתתף: 280 ש"ח

מיכל ליבנה

סדנת פרפר – כלים פרקטיים להרחבת התודעה

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

בסדנה אני מלמדת כלים פרקטיים, יומיומיים, הלקוחים מתורות תודעתיות שונות, שיעזרו לנו לחיות את החיים שלנו מתוך שמחה, כיף ואפס מאמץ ויתנו לנו את היכולת לייצר את המציאות שלנו בדיוק כפי שאנחנו רוצים שתראה, ומתרגלת אותם עם המשתתפים.

טוען...

שאלות נפוצות על סדנאות מדיטציה

בהחלט, יש לא מעט סדנאות מדיטציה שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב פעילויות נוספות שסמוכות לסדנה, כמו מסעדה טובה או טיול נחמד בטבע.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הסדנה. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לסדנה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות

רגע, יש לנו עוד להציע לך!

אנחנו מוסיפים סדנאות חדשות בכל יום, רוצה לשמוע עליהן לפני כולם ולקבל הטבות והנחות ייחודיות?

או

הרשמו לניוזלטר שלנו

או גם וגם ;)