אזור אישי

סדנאות קרמיקה

סדנת קרמיקה - כל המומלצים

מחיר למשתתף: 230 ש"ח

מומלץ מאד!

סדנת פיסול וקדרות בחימר

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)
סדנה לפיסול בחימר כולל אובניים בחצר קסומה! סדנת פיסול בחצר של רוזטה טבע! אתם מוזמנים להצטרף אלינו לחוויית יצירה ייחודית בסדנת הפיסול שלנו. הסדנה תתקיים בחצר הקסומה של רוזטה, והיא מיועדת לכל המעוניינים... קראו עוד
146

+ התעניינו לאחרונה

מחיר למשתתף: 250 ש"ח

מומלץ מאד!

סדנת קדרות אבניים ועבודת יד

דירוג לפי 2 מדרגים:
5.0/5
(5.0)
סדנת קדרות אובניים ועבודת יד. בסדנה ניצור 3 כלים כל אחד/ת על אובניים ובעבודת יד, נבין את תהליך שהחימר עובר מבוץ לכלי שימושי. נבין את טכניקת העבודה על אובניים ונתנסה בטכניקות שונות בעבודת יד. קראו עוד
147

+ התעניינו לאחרונה

מחיר למשתתף: 445 ש"ח

מומלץ מאד!

אבניים לשניים – סדנת קרמיקה זוגית פרטית ברמת גן

דירוג לפי 48 מדרגים:
5.0/5
(5.0)
אבניים לשניים - סדנת קרמיקה זוגית פרטית בלב רמת גן (גם) בסופ"ש, שילוב של זמן איכות הנאה ותוצר. . - מחפשים מתנה זוגית פרטית מקורית? - מחפשים אטרקציה זוגית פרטית ליום כיף (גם) בסופ"ש או חג? - רוצים לפנק... קראו עוד
134

+ התעניינו לאחרונה

טוען...
אזור בארץ

סדנאות קרמיקה יכולות לפתוח צוהר לעולם אמנות היצירה של כלי חרס, פסלים ויצירות קרמיקה אחרות. סדנאות אלו זמינות ברמות שונות, ממתחילים ועד מתקדמים. המשתתפים לומדים כיצד לעבוד עם חימר, זיגוגים וחומרים אחרים כדי ליצור יצירות אמנות מקסימות. ניתן להשתתף בסדנת קרמיקה במסגרות שונות, כולל מרכזים קהילתיים, מכללות ובתי ספר לאמנות (או באתר הזה כמובן). בנוסף למיומנויות הטכניות, סדנאות אלו מלמדות את התלמידים גם על ההיסטוריה של הקרמיקה, טכניקות שונות ושימוש בציוד מיוחד. סדנת קרמיקה יכולה להיות חוויה מתגמלת, המאפשרת לתלמידים לבטא את היצירתיות שלהם, לפתח מיומנויות חדשות ולזכות בהערכה רבה יותר לאמנות הקרמיקה.

סדנאות קרמיקה מציעות למשתתפים בהן הזדמנות להתעמק בהיבטים שונים של אמנות קרמיקה, כולל טכניקות בנייה ידנית, אבניים, זיגוג ותהליכי שריפה. בכל סדנה, יוצאים המשתתפים למסע והופכים גוש חימר לאובייקט של יופי וביטוי אישי. המסע הזה, מחוסר צורה לצורה, מרעיון לאובייקט פיזי, יכול להיות חוויה עוצמתית, הן מבחינה אמנותית והן מבחינה אישית.

אחד ההיבטים הייחודיים של סדנת קרמיקה הוא השילוב בין למידה, מישוש והבעה אמנותית. בסדנה, הידיים הן הכלים העיקריים, והן מעורבות באופן אינטימי עם החימר כדי לעצב כל חלק וחלק. האינטראקציה הפיזית הזו עם החומר היא לא רק אמצעי למטרה אלא תהליך מדיטטיבי, המקרקע את המשתתפים ברגע הנוכחי ומטפח תחושה עמוקה של שלווה ומיקוד.

סדנאות קרמיקה מקבלות בברכה אנשים מכל רמות המיומנות, ממתחילים ועד קדרים מנוסים. הן מספקות סביבה תומכת ומכילה שבה כל אחד יכול לחקור את היצירתיות שלו, ללא קשר לרקע האמנותי או רמת המיומנות שלו. המטרה אינה שלמות אלא יצירה, סיפוק והריגוש מלראות את הרעיונות שלך מקבלים צורה פיזית.

היתרונות של השתתפות בסדנת קרמיקה הם עצומים. מלבד לימוד מיומנות חדשה, המשתתפים מדווחים לעתים קרובות על מודעות מוגברת, שיפור ריכוז, יצירתיות מוגברת ותחושת הישג. יש סוג מסוים של שמחה ביצירת משהו במו ידיך, בלחזות בהפיכתו של גוש חימר ליצירת אמנות אישית.

אז, האם אתה מוכן לטבול את הידיים שלך בחימר ולתת ליצירתיות שלך לפרוץ?

סדנאות קרמיקה אינפוגרפיקה

טיפים לבחירת סדנת קרמיקה

בדקו את כישוריו וניסיונו של המדריך: סדנת קרמיקה טובה בדרך כלל מונחית על ידי מדריך מנוסה ובעל ידע. לפני ההרשמה, בדוק את הרקע והאישורים של המדריך. האם הוא עובד עם קרמיקה כבר הרבה זמן? האם הוא קיבל ביקורות חיוביות מתלמידי עבר? יתרה מכך, חשוב להבין את סגנון ההוראה של המדריך; חלקם עשויים להציע גישה מובנית יותר בעוד שאחרים עשויים לעודד יצירתיות וחקירה עצמית.

הבן את אופי והיקף הסדנה: סדנאות קרמיקה שונות עשויות להתמקד בהיבטים שונים של קרמיקה - חלקן עשויות להתמקד בטכניקות בנייה ידניות, אחרות באבניים, או תהליכי זיגוג ושריפה וכו'. ודא שהסדנה שתבחר מתאימה לתחומי העניין שלך ומטרותיך. קרא את לו"ז הסדנה או את תוכנית הלימודים.

שאלות נפוצות על סדנאות קרמיקה

בהחלט, יש לא מעט סדנאות קרמיקה שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב פעילויות נוספות שסמוכות לסדנה, כמו מסעדה טובה או טיול נחמד בטבע.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הסדנה. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לסדנה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות