אזור אישי

סדנאות קפה

סדנת קפה - כל המומלצים

אזור בארץ

סדנת קפה יכולה להיות הזדמנות מצוינת ללמוד על אחד המשקאות הטעימים והעתיקים בעולם, סדנאות קפה מאפשרות לך לחוות מגוון רחב ועשיר של טעמים ממגוון תרבויות וללמוד על ההיסטוריה שלהם, זוהי דרך נהדרת לימי גיבוש וללימוד תאורתי ופרקטי על הכנת קפה משובח

חובב קפה? סדנת קפה היא הבחירה המושלמת עבורך, חובבי קפה שותים אותו כמעט בכל יום אבל מה באמת אתה יודע עליו? עד כמה באמת ניתן לשפר את הטעם והמרקם? מהי ההיסטוריה של הקפה? סדנת קפה אחת יכולה לשדרג את הקפה שלך לכל החיים ולאפשר לך למעשה להנות הרבה יותר מהקפה שלך בכל יום.

סדנה להכנת קפה היא הזדמנות מצוינת לחובבי קפה ללמוד את האומנות והמדע של הכנת כוס הקפה המושלמת. במהלך הסדנה, המשתתפים יכירו את סוגי פולי הקפה השונים וישתפו פעולה בשיטות קלייתם המשתנות, המשתתפים יחוו וישוחקו עם טכניקות הבישול השונות, מגרידת הפולים ועד לדחיפה אחידה ומדויקת.

סדנת הכנת קפה תעניק למשתתפים הבנה מעמיקה של התערובות השונות ואת היכולת לזהות את הטעמים והניחוחות המיוחדים בכל תערובת. הם ילמדו להבין את השפעת השיטות השונות על הטעם הסופי ובכך לאפשר לכל אחד להכין את הקפה המותאם לטעמו האישי.

מעבר לנגיעות הטכניות, הסדנה תשלב את ההיסטוריה העשירה והמשמעות התרבותית של הקפה ברחבי העולם. המשתתפים יחוו רקע היסטורי ותרבותי. סדנת הכנת קפה היא חוויה חדשנית ומרתקת שתעניק לכל משתתף כלים להבין, ליהנות ולשפר את הקפה שהוא מכין ושותה.

בסדנת הכנת הקפה, המשתתפים יצאו למסע של גילוי סודות הקפה, שגם אם שותים אותו מדי יום, ישנם אלמנטים רבים שהמשתתפים עדיין לא נחשפו להם, נפרט תהליכים שונים בהכנה, החל מבחירת הפולים הנכונים ועד לסודות ההכנה המושלמים, ההדרכה תספק גם כלים נדרשים למדידה ולשליטה מדויקת בזמן בישול הפולים.

סדנאות קפה אינפוגרפיקה

טיפים לבחירת סדנת קפה

כל סוגי הקפה ושיטות ההכנה משפיעים על הטעם הסופי. הקדישו זמן להבדלים בין הטעמים ורשמו לעצמכם אילו אהבתם במיוחד.

המוצא, הגידול והתהליך שהקפה עבר משפיעים על הטעם והארומה. למידת ההיסטוריה והמקור של הקפה יכולה להעמיק את ההבנה וההערכה שלכם למשקה.

שאלות נפוצות על סדנאות קפה

בהחלט, יש לא מעט סדנאות קפה שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב פעילויות נוספות שסמוכות לסדנה, כמו מסעדה טובה או טיול נחמד בטבע.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הסדנה. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לסדנה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות

רגע! יש לנו מלאאא פעילויות לחברות וארגונים!

הקמנו מתחם יעודי עם פעילויות שמיועדות לחברות וארגונים: סדנאות, הרצאות, מנטליזם, סטנדאפ ועוד...