סדנאות כתיבה

סדנת כתיבה - כל המומלצים

סדנת כתיבה יכולה להיות הזדמנות מצוינת לאנשים שרוצים לשפר את כישורי הכתיבה שלהם. סדנאות אלו מכסות, בדרך כלל, מגוון רחב של נושאים, החל מיסודות הדקדוק ומבנה המשפט ועד טכניקות מתקדמות לכתיבת יצירות של ממש. בסך הכל, סדנת כתיבה יכולה להיות השקעה מצוינת עבור כל מי שרוצה לשפר את יכולות הכתיבה שלו.

אזור בארץ

מחיר למשתתף: 150 ש"ח

עומר חביב

דיבור חזק – סדנת ראפ

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

הכוח של המילים, הזרימה של הקצב בואו להכיר את עולם הראפ דיבור חזק – סדנת ראפ. אירוע מגבש למסגרת חינוכית בסדנה נחשפים המשתתפים למאפייני תרבות ההיפ-הופ וכוחה ביצירת שינוי חברתי דרך אומנות.

פרטים בטלפון

סדנאות כתיבה עם המשוררת סמדר שרת

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

תמיד אהבת לכתוב אבל איכשהו הזרימה הפנימית נחסמה עם השנים? משהו נתקע? בסדנת הכתיבה האישית עוברים תהליך מעמיק לחיזוק האישיות באמצעות כתיבה. התמודדות עם העצמי ויציאה אל העולם בצורה משוחררת. יחד נמצא את המילים הנכונות, המדויקות.

פרטים בטלפון

לכתוב את עצמי – רענן שקד ועומר ברק

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

לכתוב את עצמי נוצרה עם ניסיון משותף של חמישה עשורים בכתיבה אישית בכל מקום אפשרי: בעיתון, בספרים, בסרטים, בטלוויזיה ובאינטרנט. היא סדנה המיועדת לכותבים אישיים המועברת על ידי אנשים שכותבים למחייתם בגוף ראשון בלבד, ועל בסיס יומי

מחיר למשתתף: 350 ש"ח

סדנת כתיבה

סדנת כתיבה כאילו אף אחד לא קורא

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

שמחה להזמין אתכם לסדנה חוויתית שבה תקבלו כלים לכתיבה נוגעת ואותנטית, שיעזרו לכם להוציא על הדף מה שלפעמים קשה לומר בקול רם. הסדנה אינטימית, בסלון בייתי היא מיועדת לכל הרמות, העבודה אישית ולא חייבים לשתף טקסטים מול הקבוצה. אתם עושים מה שמתאים לכם כי אנחנו הכי יפים כשנוח לנו.

טוען...

סדנאות כתיבה מאפשרות התנסות במבנים נרטיביים או חקר ז'אנרים שונים, הסדנאות הללו מציעות גישה מובנית אך גמישה לחקר ספרותי. לכותבים ניתנת ההזדמנות ללמוד ממנחים מנוסים, אבל, אולי יותר חשוב מכך, אחד מהשני.

אחד הקסמים הבולטים של הסדנה הוא הרוח השיתופית שלה. הוא מספק מרחב בטוח שבו ניתן לשתף טיוטות ללא שיפוט, שבו המשוב הוא בונה ותומך כאחד, ובו הכותבים חוגגים את הניצחונות זה של זה ועוזרים להתגבר על אתגרים משותפים. זהו מקום של כבוד הדדי ואחווה, שבו האהבה למילה הכתובה מחברת את המשתתפים יחד.

סדנאות אלו, הנגישות לכותבים בכל השלבים, מכוונות לעתים קרובות לתהליך משמעותי ולאו דווקא מוצר, ומבטיחות שכל משתתף ימצא ערך וצמיחה, ללא קשר לרמת הניסיון שלו. הן מקום שבו אפשר להתנסות בלי פחד, לחדד את הכישורים, והכי חשוב, למצוא עידוד להמשיך במסע הכתיבה.

התגמול של השתתפות בסדנת כתיבה הוא עצום. סופרים עוזבים לעתים קרובות לא רק עם כישורים משופרים, אלא עם תחושת מיקוד מחודשת, חיבור עמוק יותר למלאכתם וקהילה שמבינה ומעריכה את התשוקה שלהם.

האם אתה מוכן לצלול עמוק לתוך עולם המילים והנרטיבים?

סדנאות כתיבה אינפוגרפיקה

טיפים לבחירת סדנת כתיבה

סדנאות כתיבה שונות עונות לצרכים וז'אנרים שונים. חלקם עשויים להתמקד בסיפוריות, אחרים בעיון, בשירה, בתסריטאות או אפילו בכתיבה מקצועית. לפני בחירת סדנה, הבהר לעצמך מה אתה רוצה להשיג ממנה. האם אתה שואף להתחיל לכתוב רומן, לשפר את השירה שלך, ללמוד את היסודות של סיפור סיפורים או ללטש את כתב היד? זיהוי היעדים הספציפיים שלך יעזור לך למצוא סדנה שמתיישרת עם המטרות שלך ומספקת את ההדרכה הדרושה לך.

המומחיות וסגנון ההוראה של מנחה הסדנה יכולים להשפיע באופן משמעותי על חווית הלמידה שלך. בדוק את הרקע שלו, עבודות שפורסמו, ניסיון ההוראה והביקורות של משתתפי הסדנה הקודמים. סופר מוכשר לא תמיד הופך למורה מצוין, ולכן חיוני למצוא מישהו שיש לו לא רק שליטה על המלאכה אלא גם את היכולת לתקשר מושגים ביעילות ולטפח סביבת למידה תומכת.

שאלות נפוצות על סדנאות כתיבה

בהחלט, יש לא מעט סדנאות כתיבה שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב פעילויות נוספות שסמוכות לסדנה, כמו מסעדה טובה או טיול נחמד בטבע.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הסדנה. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לסדנה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות

רגע, יש לנו עוד להציע לך!

אנחנו מוסיפים סדנאות חדשות בכל יום, רוצה לשמוע עליהן לפני כולם ולקבל הטבות והנחות ייחודיות?

או

הרשמו לניוזלטר שלנו

או גם וגם ;)