אזור אישי

קורסים שוק ההון

קורסים בשוק ההון - כל המומלצים

שוק ההון הוא כלי פיננסי שבו נעשות עסקאות קנייה / מכירה של חברות בכל העולם, המטרה העיקרית היא לאפשר לחברות לגייס הון מצד אחד ומהצד השני לאפשר לאנשים "לקנות חלק מהחברה" בצורה של מניות, בבורסה ישנם חברות ציבוריות ופרטיות. אפשרויות ללימוד שוק ההון קיימות במגוון רחב של צורות שמאפשרות לנו ללמוד אסטרטגיות השקעה מגוונות, לימוד על כלים פיננסים, ניתוח טכני ועוד..  
אזור בארץ קורס

ניהול פיננסי

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

קורס ניהול פיננסי הינו קורס מרתק לעולם השקעות ארוכות טווח במניות, תעודות סל, קרנות נאמנות וניהול הכספים החשובים לנו כגון פנסיה, קרן השתלמות וכספים אשר... קראו עוד

8

+ התעניינו לאחרונה

ניהול תיק השקעות עצמאי

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

הקורס הינו קורס בסיס המיועד לעושים את צעדיהם הראשונים בשוק ההון. במסגרת הקורס נלמד על עולם המסחר בשוק ההון, כלי המסחר השונים, אופן המסחר, בניית אסטרטג... קראו עוד

8

+ התעניינו לאחרונה

תוכנית הכשרה להתמקצעות בשוק ההון – הג'ימה טרייד

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

תוכנית הכשרה להתמקצעות בשוק ההון בתוך 40 יום, לכל מצב שוק, לטווחים קצרים, בינוניים וארוכים. ספר "סודות הבורסה" לכל תלמיד מיד במעמד ההרשמה. קראו עוד

5

+ התעניינו לאחרונה

מסחר מתקדם למתחילים בשוק ההון

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

ליווי אישי, שיעורים פרטיים אחד על אחד, הכשרה דיגיטלית מקיפה ביותר, פתיחת חשבון ותרגול קראו עוד

5

+ התעניינו לאחרונה

טוען...

קורסים בשוק ההון, הם כמו לקחת כרטיס לחופש ולהתרגשות, זהו עולם מפתיע עם תחושות נפלאות של השקעות פיננסית, כשאתה צועד לכיוון זה, אתה משלב בין קשרים אנושיים (גם במסחר יש שיקולים פסיכולוגים), טכנולוגיה מתקדמת, ואפשרויות שונות להרוויח כסף.

תוכל לגלות את האפשרויות השקעה: מניות, אופציות, מינופים, מדדים, וכלי פיננסיים נוספים שפותחים לך את שערי השוק הפיננסי. אתה לומד לנתח דינמיקות פיננסית, לחשוב אותנטי, ולהבין את המכניקות בשוק.

אחרי הקורס, תתקשה להפסיק, אתה עשוי לשנות תחום את הקריירה שלך ולעבוד נטו בתחום הפיננסי של ההשקעות או אולי תשלב את הידע שצברת עם פרקטיקה אישית בהשקעות כדי להגדיל את ההון שלך.

השוק הפיננסי מתפתח תמיד, והאפשרויות מתחדשות, תוכל להכניס את הקריירה שלך למסלול מרתק וחדשני.

למידה חוויתית

טיפים לבחירת קורס בשוק ההון

הגדרת המטרה שלנו: כדי להבין שישנם סוחרים שונים עם אסטרטגיות שונות, ברגע שנגדיר מטרה ברורה (לדוגמא: השקעה לטווח הארוך עם מינימום התעסקות) יהיה לנו קל יותר לבחור את הקורס המתאים ביותר.

שיחה עם סטודנטים מהעבר: ישנם מגוון עצום של קורסים בתחום שוק ההון, מומלץ לדבר עם סטודנטים מהעבר של המוסד הלימודי כדי לבדוק אם הם היו מרוצים וכמובן ממליצים על הקורס.

שאלות נפוצות על קורסים בשוק ההון

בהחלט, יש לא מעט קורסים בשוק ההון שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב למידה נוספת, עצמאית, בבית.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הקורס. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לקורס כזה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות