אזור אישי

קורסים צרפתית

קורסים בצרפתית - כל המומלצים

השפה הצרפתית היא אחת משפות הרומאניות המרכזיות, והיא משמשת כשפה רשמית במספר מדינות בעיקר במערב אירופה, וכמו כן במספר מדינות ואזורים בחלקי העולם האחרים. זו שפה בעלת מסות גלם עשירה וארוכת התנועה, הנוצרה באזור היום היום המוכנס שבצרפת בתקופה הביניים, והתפשטה משם למגוון מקומות בעולם.
אזור בארץ קורס
אין תוצאות לצערנו

הצרפתית היא אחת השפות הנפוצות בעולם, מעבר לכך גם בישראל ישנם מספר רב של דוברי צרפתית (ולא רק בנתניה), הצרפתית היא שפה ששייכת לתרבות מגוונת ועשירה, בנוסף לכך צרפתית יכולה לעזור בקריירה ולתת לך יתרון במגוון רחב של מקצועות, זכור כי באופן כללי למידת שפה נוספת עוזרת לך לפתח את החשיבה, לשפר את הזכרון ולתת לך פרספקטיבה חדשה על העולם.

למידה חוויתית

טיפים לבחירת קורס בצרפתית

הגדרת מטרה: האם אתה מתחיל? מתקדם? מעוניין ללמוד צרפתית לצורך טיול או אולי צרפתית עסקית? כדי לוודא שהקורס עונה על המטרות הספציפיות שלך.

מחיר וזמן: כדאי לוודא שהמחיר מספיק אטרקטיבי מצד אחד ומצד שני שזמן הלימוד מתאפשר לנו, חלק מהקורסים מועברים דרך הזום (ומוקלטים) וחלק אחר בפגישות פיזיות, כדאי לוודא את עניין הזמינות שלנו בנושא זה.

שאלות נפוצות על קורסים בצרפתית

בהחלט, יש לא מעט קורסים בצרפתית שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב למידה נוספת, עצמאית, בבית.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הקורס. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לקורס כזה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות

רגע, יש לנו עוד להציע לך!

אנחנו מוסיפים סדנאות חדשות בכל יום, רוצה לשמוע עליהן לפני כולם ולקבל הטבות והנחות ייחודיות?

או

הרשמו לניוזלטר שלנו

או גם וגם ;)