אזור אישי

קורסים אנגלית

קורסים באנגלית - כל המומלצים

השפה הכי מבוקשת בעולם היא ללא ספק השפה האנגלית, קורסים באנגלית יכולים להקנות לכם את היכולת לדבר אנגלית בבטחון ובצורה חופשית לגמרי, בואו לפתוח דלת לעולם האנגלית וללמוד בצורה כיפית ומהנה, ישנם מגוון רחב של קורסים למתחילים ומתקדמים, הגיע הזמן להתגבר על הפחד ולגלות עולם שלם בעזרת השפה האנגלית.
אזור בארץ קורס

English Speaker

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

שיטה ייחודית אשר פותחה על בסיס NLP ולמידה חווייתית. כל החומרים והתכנים נבנו מאפס ואינם מבוססים על התכים של מערכת החינוך או ספרי לימוד. קראו עוד

6

+ התעניינו לאחרונה

כל סדנה

קורס אנגלית מדוברת אונליין

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

קורס אנגלית מקוון מטעם דיאלוג - בית ספר לשפות של האוניברסיטה הפתוחה. מטרות הקורס: שיפור מיומנויות הדיבור, חיזוק הביטחון עצמי, הבנה טובה של השפה והמבנה... קראו עוד

6

+ התעניינו לאחרונה

טוען...

אנגלית פותחת לנו שער לעולם הגדול, היא מתפקדת כגשר שנותן לנו גישה לידע, להזדמנויות עבודה, סרטים (ללא תרגום), מוזיקה נהדרת ולתרבויות מרתקות, כשאנו רואים את מה שהשפה הזו יכולה לתת לנו, אנו מגלים שאפשרויות עצומות נפתחות בפנינו.

כשאנחנו מתכננים טיולים לחו"ל, אנגלית משחררת אותנו מפחד מהשפה המקומית ופותחת לנו את הדלת להכיר אנשים חדשים ולחוות חוויות מדהימות.

בעסקים, אנגלית מעניקה לנו יתרון משמעותי ומאפשרת לנו להתנהל בעולם העסקים הבינלאומי בצורה האידיאלית בייבוא מוצרים או בפגישות עסקים – אנגלית תהייה השפה המשותפת שלכם.

לא נשכח את התרבות – הספרות, הקולנוע והאוכל. היכולת לקרוא ולהבין טקסטים באנגלית מאפשרת לנו להתעניין ולגלות את היצירות המופלאות של כל העולם.

תרקדו, תשירו, תחלמו ותחיו את החיים. אנגלית היא השפה שתחבר אתכם לכל החוויות המרתקות שהעולם שלנו מציע.

למידה חוויתית

טיפים לבחירת קורס באנגלית

קבעו את המטרה שלכם: מהי הרמה הנוכחית? לאיזו רמה תרצו להגיע? מה תיחשב הצלחה בעיניך? האם הקורס מגיע ליעד? שאלות אלו יעזור לך לבחור את הקורס הנכון ביותר עבורך.

סוג הלמידה המתאים: ישנם מוסדות לימוד שמאפשרים לימוד אונליין בזום, אחרים הם בפגישה פרונטלית, וודא שאופן הפגישות מתאים לך מבחינת זמינות והעדפות.

שאלות נפוצות על קורסים באנגלית

בהחלט, יש לא מעט קורסים באנגלית שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב למידה נוספת, עצמאית, בבית.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הקורס. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לקורס כזה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות