אזור אישי

קורסים אבטחת מידע

קורסים באבטחת מידע - כל המומלצים

אבטחת מידע היא תחום בעולם הטכנולוגיה והמידע המתעסק בהגנה על מידע ומערכות מידע מפני גישה לא מורשית, גניבה, פגיעה, אובדן, או פרצה. המידע המוגנה יכול להיות מגוון, כולל מידע אישי, מידע ארגוני, מידע פיננסי, מידע מסחרי, ועוד. אבטחת מידע מהווה את הפרקטיקות וההתהליכים הנדרשים כדי להבטיח שמידע שלם, מאובטח ונגיש רק לאנשים שמורשים לקבל אליו גישה, אבטחת המידע כוללת את ניהול הסיכונים, זהויות המשתמשים, חינוך והכשרה, והתנהלות באירועי סייבר.
אזור בארץ קורס
אין תוצאות לצערנו

אבטחת מידע היא אחד התחומים הלוהטים בעולם ההייטק, ככל שחולפות השנים אנו רואים את המעבר הרחב לעולם הדיגיטלי, מבחינת עסקים וארגונים נושא אבטחת המידע הפך לחובה כדי להגן על הנכסים שלהם.

בתחום אבטחת המידע תוכל למעשה לחקור חולשות, לבצע הגנות והכי חשוב: להיות צעד אחד לפני גורמים עוינים שרק מחפשים איך לפעול כנגד החברה שאתה מגן עליה, אם חשוב לך דווקא להיות בצד "התוקף" כי זה מעניין אותך יותר תוכל להשתלב בתחום כ Pen Tester שזה למעשה "בודק חדירות" עבור חברה ולהתריע לה על החולשות כדי שתתקן אותם, האפשרויות בגדול מתחלקות בין "תשתיתי" (בעיקר רשתות) לבין "אפליקטיבי" (מבוקש יותר בשוק העבודה).

למידה חוויתית

טיפים לבחירת קורס באבטחת מידע

האם הקורס הוא בנושא "אפליקטיבי" או "תשתיתי" - מומלץ לשאול ולהבין במה מדובר לפני שניגשים ללימוד

כדאי להיכנס לתחום זה אך ורק אם יש תשוקה עמוקה למקצוע, זכור כי יש צורך בלימוד תמידי כדי להיות מעודכן ובקיא בנושאי ההגנה/התקפה

שאלות נפוצות על קורסים באבטחת מידע

בהחלט, יש לא מעט קורסים באבטחת מידע שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב למידה נוספת, עצמאית, בבית.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הקורס. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לקורס כזה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות

רגע, יש לנו עוד להציע לך!

אנחנו מוסיפים סדנאות חדשות בכל יום, רוצה לשמוע עליהן לפני כולם ולקבל הטבות והנחות ייחודיות?

או

הרשמו לניוזלטר שלנו

או גם וגם ;)