סדנאות ריפוי כאב

סדנת ריפוי מכאב - כל המומלצים

אזור בארץ

מחיר למשתתף: 700 ש"ח

דור עברי

Breema בקיבוץ נען

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

הברימה היא דרך חיים שהגיעה למערב מכפר עתיק בהרי כורדיסטן. היא מתבססת על 9 עקרונות אוניברסליים שעוזרים לנו להגיע להרמוניה ואיזון. הגוף זמין לנו ולכן הברימה מציעה את טיפול המגע והתרגול העצמי כדרכים נפלאות להתחבר ל 9 עקרונות אלו. בעזרת המגע, התנועה ו 9 העקרונות, הברימה מזמינה אותנו לאחד את תודעתנו, גופנו והרגשות שלנו, כדי שנוכל לחיות בהרמוניה עם עצמנו, עם הסובבים אותנו ועם כל החיים. בסדנת Breema נוצרת אווירה מיוחדת. נוצר מרחב שמאפשר לנו לפגוש את עצמנו כפי שאנו באמת. תחושת התמיכה ההדדית מאפשרת לנו להסיר מסכות, לפרק הגנות ולמתן את האגו שלנו. והכל נעשה ללא כח. מבנה סדנת ה Breema מאפשר שילוב של בעלי ניסיון עם חסרי ניסיון, וכל אחד מוזמן להשתלב בה ולהכיר את הטעם של מגע ה Breema.

מחיר למשתתף: 490 ש"ח

איריס

לחיות ללא כאב – סדנת עומק – תרגול סומטי

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

בסדנה אנחנו חווים היכרות מעשית עם שיטת שיקום וטיפול שאינה מוכרת בארץ. המדע, הפילוסופיה, והתרגילים הסומטיים ביחד עם לימוד מעשי של טכניקת הפנדיקולציה לשחרור מכאב של שרירים מכווצים.

טוען...

שאלות נפוצות על סדנאות ריפוי כאב

בהחלט, יש לא מעט סדנאות ריפוי כאב שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב פעילויות נוספות שסמוכות לסדנה, כמו מסעדה טובה או טיול נחמד בטבע.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הסדנה. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לסדנה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות

רגע, יש לנו עוד להציע לך!

אנחנו מוסיפים סדנאות חדשות בכל יום, רוצה לשמוע עליהן לפני כולם ולקבל הטבות והנחות ייחודיות?

או

הרשמו לניוזלטר שלנו

או גם וגם ;)