אזור אישי

סדנאות צילום

סדנת צילום - כל המומלצים

אזור בארץ

מחיר למשתתף: 2000 ש"ח

פוטותרפיה בעין טובה

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

פוטותרפיה היא שיטה בפסיכותרפיה שבה הכלי הטיפולי העיקרי הוא צילום והמרחב הטיפולי הוא - תמונה. פוטותרפיה היא כלי המאפשר: גישה לזכרונות העבר הצפת מצבים ר... קראו עוד

7

+ התעניינו לאחרונה

מחיר למשתתף: 150 ש"ח

שיר יוסף

פוקוס – סדנת ווידאו תרפיה

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

בסדנה שלנו אתם תקבלו הזדמנות לספר את הסיפור חיים שלכם. "לפרק" אותו ולתת לו חיים בעזרת חברי הקבוצה. תתנסו בכתיבה ואיך בנוי סיפור טוב. קראו עוד

8

+ התעניינו לאחרונה

פרטים בטלפון

כל סדנה

סדנת צילום יומן מסע

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

יומן מסע מזמינים אתכם לחוויה בלתי נשכחת שמשלב מסע עם צילום מקצועי, מגוון ענק של סדנאות שמשלבות מסעות בארץ ובחו"ל, אנו יודעים איך לספר את הסיפור דרך תמ... קראו עוד

9

+ התעניינו לאחרונה

מחיר למשתתף: 400 ש"ח

כל סדנה

פוטוטיפס סדנת צילום חוויתי

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

סדנאות חד פעמיות של צילום חוויתי מדהים בכל רחבי הארץ, ישנם מספר רב של סוגי סדנאות בצילום: ה סדנת צילום דתות, צילום מימליסטי במוזיאון ת"א, סדנת צילומי ... קראו עוד

7

+ התעניינו לאחרונה

מחיר למשתתף: 280 ש"ח

כל סדנה

סדנת צילום בנייד

דירוג לפי 7 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

בסדנה נצא למסע חווייתי של התבוננות על העולם שנגלה מבעד לעדשת המצלמה. הצילום הוא מראה לנפש - הוא משקף ומנציח רגע, תודעה, הרגשה ותפיסת עולם. במהלך המסע ... קראו עוד

13

+ התעניינו לאחרונה

טוען...

סדנת צילום יכולה לעסוק בנושאים שונים, כגון הגדרות מצלמה, תאורה, קומפוזיציה ותוכנות עריכה. סדנת צילום איכותית, תוכל ללמד את המשתתפים כיצד לצלם תמונות מדהימות, להבין את ההיבטים הטכניים של הצילום ולפתח את העין היצירתית שלהם. בנוסף, סדנאות צילום יכולות לספק לסטודנטים את האפשרות לקבל משוב על עבודתם ולשתף פעולה עם צלמים אחרים.

חובב צילום וידאו? סטילס? אולי רחפן? הסדנאות שלנו מאפשרות לך לחוות את עולם הצילום בעוצמה ובאפשרויות שלא הכרת, החל מהיסודות ועד הפרטים הקטנים שהופכים צלם לאומן אמיתי.

צילום מאפשר לך לתת ביטוי לדומם, צומח, חי ומדבר, זאת חוויה נפלאה ומגבשת שיכולה לחבר בין אנשים ולתת לכם גם מזכרת נהדרת של תמונות מקצועיות שמנציחות אנשים, בעלי חיים או נופים בלתי נשכחים, חלק מהסדנאות משלבות גם טיול מה שמאפשר לכם להנות כפליים.

המצלמה מוכנה, והעולם סביבנו ממתין לקבל במה דרך עדשת המצלמה שלך. סדנאות צילום הן ההזדמנות המושלמת לחשוף את האמן הפנימי שבך ולשדרג את יכולות הצילום שלך לרמות גבוהות במיוחד.

הסדנאות מתאימות לכל הרמות – החל ממתחילים ועד למתקדמים, ישנם מגוון רב של סדנאות שבהן נלמד נלמד טכניקות יסודיות, צילום פורטרייטים, עיבוד תמונה ושיפור אופטימלי של אור וצל, המורים באתר, מנוסים ביותר בתחום, ילוו אותך בחוויית למידה מהנה ומעשית.

אנחנו מאמינים שהצלחה בתחום הצילום דורשת תשוקה למקצוע כדי להפוך כל תמונה לסיפור מרתק ולדעת איך להעביר את המסרים שלנו בעוצמה דרך עדשת המצלמה.

הצטרפו אלינו לסדנאות הצילום ותנו לצד האמנותי שלכם ביטוי והנאה, להנציח את הרגע ולהיצמד לחוקים שיהפכו כל תמונה שלכם ליצירת אומנות אמיתית, ישנם סדנאות צילום בכל רחבי הארץ, חלקן קצרות במיוחד ואחרות מעמיקות יותר, תוכלו לבחור את הנושא והזמן המתאים לכם ביותר ולהתחיל להרגיש כמו צלם מקצועי ליום אחד.

סדנאות צילום אינפוגרפיקה

טיפים לבחירת סדנת צילום

הכירו את המצלמה שלכם לעומק, זה יכול לשפר את איכות התמונות שלכם משמעותית.

האור הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בצילום. תרגלו לזהות אור טוב ולהשתמש בו באופן יעיל.

שאלות נפוצות על סדנאות צילום

בהחלט, יש לא מעט סדנאות צילום שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב פעילויות נוספות שסמוכות לסדנה, כמו מסעדה טובה או טיול נחמד בטבע.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הסדנה. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לסדנה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות

רגע, יש לנו עוד להציע לך!

אנחנו מוסיפים סדנאות חדשות בכל יום, רוצה לשמוע עליהן לפני כולם ולקבל הטבות והנחות ייחודיות?

או

הרשמו לניוזלטר שלנו

או גם וגם ;)