סדנאות טנטרה

סדנת טנטרה - כל המומלצים

טנטרה היא מסורת של אהבה, מילים, מנגינות, ותפילות המאפשרות לנו להתחבר לעצמנו ולאחרים בצורה אינטימית ועמוקה, התשוקה מתפרצת כשני מגדרים יחד, בדרך שבה השניים משתוקקים לשחרר את כחותיהם הפנימיים ולגעת ברמות גבוהות יותר של תודעה וחיבור אנושי.

אזור בארץ

מחיר למשתתף: 100 ש"ח

לאונור גבריאלי

לצמוח-באהבה: מפתחות לזוגיות ומיניות הרמונית

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

תקשורת אלימה היא כל מה שגדלנו לתוכו. זה כל כך טמוע בנו, כל כך טבעי שאנחנו בכלל לא רואות את זה. זה קיים בכל סוגי מערכות היחסים שלנו. בזוגיות שלנו, עם ההורים, ילדים, בוסים, לקוחות. תקשורת ביקורתית ומאשימה, מפנה את האחריות על הרגשות שלנו למישהו אחר.

מחיר למשתתף: 100 ש"ח

לאונור גבריאלי

האורגזמה הנשית ופער העונג

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

★ סודות האורגזמה הנשית~ מדע וטנטרה נפגשים ★ ידעתן שיש לגוף שלנו יכולת לחוש לפחות 7 מסלולים של עונג? בואו ללמוד איך להתחבר לצוף של החיים, להכיר את עצמנו ואת בני-זוגנו, ולחיות מתוך עונג!

פרטים בטלפון

רוני גל

רוני ארז מדריכת מיניות שיטת הגל

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

הסדנא מתאימה לכל אישה שרוצה לחוות את המיניות שלה ולהתפתח בתהליך המיניות בסביבה נעימה ובטוחה, גם אני הייתי חסומה, עד שיום אחד גיליתי שאפשר אחרת, אם חשוב לך להתמסר למקום אמיתי ואוהב בואי לחוות איתי תהליכים רגשיים עמוקים שיאפשרו לך להיות מי שאת באמת, בלי מסכות ובלי עכבות – פשוט לאהוב ולהנות.

התהליך יהפוך אותך למלכה אמיתי, שולטת שיכולה להחליט מתי היא רוצה לחוות רטט עמוק ועונג מיני שלא הכרת.

חשוב לך להתחבר לעצמך? להרגיש את החיים במקסימום? גם לך מגיע הטוב ביותר. בחיים ובמיניות שלך.

מחיר למשתתף: 580 ש"ח

לאונור גבריאלי

חוויה זוגית- לחזק את החיבור ביניכם

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

במפגש הזוגי אני מנחה זוגות לחיבור עמוק ומשמעותי. אתם תלמדו איך לתקשר אחד עם השניה, לתמלל רצונות וגבולות. תלמדו להכיר לעומק ולהתקרב עוד יותר. בחוויה זוגית אתם תלמדו להקשיב לגוף שלכם ושל בן/בת הזוג. להיות בנוכחות. תלמדו לנשום יחד, לנוע יחד.

מחיר למשתתף: 650 ש"ח

סדנת טנטרה עם מלינה רימברג

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

תרגול טנטרה בסיסית ומתקדמת ביחידים ובזוגות, מגוון סדנאות שיאפשרו לכם להתחבר לכל אחד מהחושים, לאפשר לגוף להיפתח לאנרגיה מינית ממקום עדין, אמיתי, קשוב ואירוטי.

הטקס בסדנא מאפשר לכם ללמוד טכניקות שתוכלו לתרגל גם בבית ובכך למעשה להגביר את התשוקה, הסדנאות מתאימות לכל הגילאים וכוללות חומרי עזר כמו מדריך ליצירת מרחב טנטרי מקודש שיסייע לכם בהמשך המסע.

הצטרפו אליי, יחד נצלול אל עולם הטנטרה ונלמד לעומק עם זוגיות ומיניות.

פרטים בטלפון

מארג – סדנאות טנטרה לזוגות

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

לעיתים, שיגרת החיים הלחוצה, שוחקת את החיים הזוגיים ואת הקשר הזוגי ופוגעת ביכולת לחוות אהבה בצורתה הטהורה והאקסטטית. זוגות רבים מתפשרים על איכות הקשר וחיים שנים יחד ללא תשוקה וללא אהבה. הטכניקות הטנטריות הנלמדות במהלך סדנאות הטנטרה הזוגיות שלנו, נותנות לבני הזוג כלים חדשים בעזרתם ניתן להפוך את הזוגיות למלאת תשוקה, אהבה והרמוניה. הטנטרה מאפשרת מפגש אמיתי, ויוצרת בתוך הזוגיות חוויה משותפת של יצירה ובריאה ושל חיים משותפים מלאי תשוקה, אהבה ושמחת חיים. סדנא זו, מיועדת לזוגות שרוצים לחגוג את הזוגיות, לצאת מהשגרה או להעניק מתנת אהבה זה לזו. סדנא אישית מאפשרת לבני הזוג לבלות את רגעי האינטימיות שלהם יחדיו, ללמוד את רזי הטנטרה או פשוט להתנסות ביום כיף המוקדש כולו לזוגיות. היתרון הגדול של סדנא זוגית פרטית, הוא היכולת להתאים את אופי הפעילות, זמן הסדנא ומשך המפגש לצרכים המיוחדים שלכם.

טוען...

שאלות נפוצות על סדנאות טנטרה

בהחלט, יש לא מעט סדנאות טנטרה שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב פעילויות נוספות שסמוכות לסדנה, כמו מסעדה טובה או טיול נחמד בטבע.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הסדנה. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לסדנה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות

רגע, יש לנו עוד להציע לך!

אנחנו מוסיפים סדנאות חדשות בכל יום, רוצה לשמוע עליהן לפני כולם ולקבל הטבות והנחות ייחודיות?

או

הרשמו לניוזלטר שלנו

או גם וגם ;)