אזור אישי

סדנאות טנטרה

סדנת טנטרה - כל המומלצים

מחיר למשתתף: 600 ש"ח

מומלץ מאד!

סדנת טנטרה פרטית

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)
סדנת טנטרה: מפגש פרטי להעצמת האינטימיות והמיניות זו סדנת טנטרה פרטית מעמיקה בפרדס חנה או בתל אביב להשגת רגיעה, הגברת החשק, חיזוק האינטימיות וכוח החיים. אתם מוזמנים לבוא ולגלות את עצמכם. הסדנה הזו מיוע... קראו עוד
132

+ התעניינו לאחרונה

מחיר למשתתף: 625 ש"ח

מומלץ מאד!

סדנה זוגית במים החמים

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)
זמן זוגי מקרב, אינטימי ומענג בבריכה מחוממת ומפנקת. נאפשר אחד לשנייה את האפשרות לקבל ולהתמסר למגע ידינו האוהב, לצוף על פני המים ולהשטף באהבה של בן/בת זוגינו. נשחק בשפות מגע שונות ואפשרות להתחבר דרך הגו... קראו עוד
80

+ התעניינו לאחרונה

מחיר למשתתף: 350 ש"ח

מומלץ מאד!

סדנה לזוגות – ערב של מגע אוהב בבריכה מחוממת

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)
זמן שמוקדש לזוגיות בתוך המציאות המורכבת שאנו נמצאים בה כעת לתת ולקבל, להניע ולנוח, לאפשר להרפות דרך מגע אוהב, תנועה משותפת והמים החמים והמלטפים. קראו עוד
20

+ התעניינו לאחרונה

טוען...
אזור בארץ

טנטרה היא מסורת של אהבה, מילים, מנגינות, ותפילות המאפשרות לנו להתחבר לעצמנו ולאחרים בצורה אינטימית ועמוקה, התשוקה מתפרצת כשני מגדרים יחד, בדרך שבה השניים משתוקקים לשחרר את כחותיהם הפנימיים ולגעת ברמות גבוהות יותר של תודעה וחיבור אנושי.

במהלך הסדנאות, מתרגלים מגוון שיטות של התבוננות עצמית, נשימה, תרגולי פוקוס ופרקטיקות מדיטטיביות, הסדנאות מציעות גם כלים מעשיים לזוגיות שמטרתן לחזק את הקשרים הבינאישיים ולהעצים את האינטימיות.

סדנאות טנטרה מאפשרות למשתתפים לעמוד בקשר עמוק יותר עם עצמם ועם אחרים, לפתח תחושה של קשר רוחני ואינטימיות מעמיקה, ולחוות רמות חדשות של התבוננות ומודעות.

 

טיפים לבחירת סדנת טנטרה

חפשו סדנאות טנטרה מוכרות ובעלות מוניטין. קרא חוות דעת, ובדוק את הרקע והניסיון של המורים.

בחרו סדנה שמציעה סביבה בטוחה ומכבדת, שבה כל המשתתפים מרגישים נוח לחוות ולהתבטא.

שאלות נפוצות על סדנאות טנטרה

בהחלט, יש לא מעט סדנאות טנטרה שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב פעילויות נוספות שסמוכות לסדנה, כמו מסעדה טובה או טיול נחמד בטבע.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הסדנה. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לסדנה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות