סדנאות זכוכית

סדנת זכוכית - כל המומלצים

סדנת זכוכית מתמקדת בלימוד ויצירה של חפצי זכוכית. סדנאות זכוכית יכולות לכסות טכניקות שונות כגון ניפוח, יציקה וחיבור זכוכית. סדנאות אלו יכולות להתאים גם למשתתפים מתחילים או מתקדמים ואורכן יכול לנוע בין מפגש בודד בן כמה שעות לקורס של ממש.

סדנאות זכוכית כוללות לרוב עבודה מעשית עם זכוכית, כמו גם הדרכה על עיצוב, תורת הצבעים וההיסטוריה של ייצור הזכוכית.

אזור בארץ

מחיר למשתתף: 300 ש"ח

רינה אפלבוים

סטודיו מנדרינה

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

סדנת המבערים מתאימה לילדים ומבוגרים החל מגיל 10 (עם השגחת המדריך), כל משתתף מקבל פינת עבודה, משקפי מגן, מבער, מקלות זכוכית צבעוניים וכלי עבודה נוספים.

כל סדנא מתמקדת ביצירה מסוג אחר ולכן כדאי לבדוק את המועדף עליכם, יצירות כמו: חרוזים צבעוניים, זר פרחים, פיסול פרצופים, חיות ועוד..

בסוף התהליך תצאו עם קופסא שיש בה התוצרים הסופיים שלכם.

משך הסדנא הוא שעתיים בקבוצות של 2-9 אנשים.

מחיר למשתתף: 340 ש"ח

יעל ולוך מנפחת זכוכית

ניפוח זכוכית עם יעל ולוך

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

במהלך הסדנא נלמד על העקרונות של ניפוח זכוכית ועבודה עם מבער, אין צורך בידע מוקדם, יעל המדריכה תסביר לכם בצורה פשוטה ומדוייקת כל מה שאתם צריכים לדעת.

במהלך הסדנא תוך לבחור את היצירה האהובה עליך ולהתחיל לעבוד עליה, יעל תדאג להדגים ולתת הוראות בטיחות, הסדנא היא עם ליווי מלא עד ליצירה הסופית, בין המודלים שתוכל ליצור: חיות, תכשיטים, סוכריות, פרחים, סביבונים, אביזרים למשרד ועוד..

באלכם ליצור משהו אחר? אל תהססו לבקש!

מחיר למשתתף: מינימום 700 להזמנת סדנה ש"ח

אולה – סטודיו לניפוח זכוכית

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

סדנת חוויה היא הזדמנות מדהימה לחלוק את החוויה המוחשית והוויזואלית עם חברים, משפחה וקולגות בימי גיבוש חברות וימי כייף. הסדנה מתחילה מהסבר על תהליכי עבודה עם זכוכית חמה, בטיחות בעבודה והדגמה. במהלך הסדנה תוכלו לבחור את היצירה שאותה תכינו, כמו כוס, קערה, צלחת, משקולת נייר (כדור זכוכית צבעוני מלא) וכדור צבעוני מנופח ולשלב בתוכה זכוכית צבעונית. הסדנה היא מעשית ותאפשר התנסות בניפוח זכוכית באופן מהנה. במהלך הסדנה יהיה ניתן לבחור באחת משתי קטגוריות ליצירה שתכינו: כלים מנופחים – כוס, קערה, צלחת, אגרטל קטן – אפשרי מגיל 12, בעלות 260 ₪ ליצירה. משקולת נייר (כדור זכוכית צבעוני מלא) – אפשרי מגיל 9, כדור צבעוני מנופח אפשרי מגיל 6, בעלות 180 ₪ ליצירה.

פרטים בטלפון

סדנת ניפוח זכוכית – ספקולו

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

סדנה שמתאימה לכל מי שמתעניין בזכוכית ורוצה להשתתף בפעילות מהנה ומעוררת סקרנות לעולם היצירה. משך הסדנה שעה, שעתיים או שלוש לבחירתכם – וניתן לבוא בקבוצות מטווח גיל רחב. הסדנה הינה מעשית והמשתתפים יסיימו את הסדנה עם תוצר פרי ידם שיוכלו לקחת אל ביתם. סדנה פותחת את ההתעסקות בזכוכת למשתתפים ומאפשרת להתנסות בתחום באופן אינטראקטיבי ופעיל. ניתן להזמין כמות מסוימת של עמדות לצורך הסדנה. בכל עמדה יוצרים יצירה אחת משותפת בשעה (בסדנת שעתיים עם עמדה אחת המסתפים יצרו 2 יצירות סה"כ). זוג לא זקוק ליותר מעמדה אחת, אך משתתפים רבים יותר יכולים להזמין מספר עמדות יצירה. זכוכית מתקררת במשך יומיים ולכן אנחנו שולחים אליכם הביתה את פריטי הזכוכית שיצרתם. במידה ואתם גרים בארץ תקבלו משלוח חינם (כשלושה שבועות). במידה ואינכם גרים בארץ, תרצו לקבל את התוצרים לפני הטיסה – ישנה אפשרות למשלוח מזורז / לחו"ל.

טוען...

שאלות נפוצות על סדנאות זכוכית

בהחלט, יש לא מעט סדנאות זכוכית שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב פעילויות נוספות שסמוכות לסדנה, כמו מסעדה טובה או טיול נחמד בטבע.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הסדנה. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לסדנה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות

רגע, יש לנו עוד להציע לך!

אנחנו מוסיפים סדנאות חדשות בכל יום, רוצה לשמוע עליהן לפני כולם ולקבל הטבות והנחות ייחודיות?

או

הרשמו לניוזלטר שלנו

או גם וגם ;)