אזור אישי

סדנאות ויפאסנה

סדנת ויפאסנה - כל המומלצים

אזור בארץ

פרטים בטלפון

כל סדנה

דהאמה פאמודה

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

לחזק את הקשב בעזר טכניקות שלימד הבודהה, יש לך את ההזדמנות להקדיש את כל תשומת הלב והאנרגיה לתרגול מדיטציה והתבוננות עמוקה, הטכניקות מותאמות כדי לאפשר ל... קראו עוד

17

+ התעניינו לאחרונה

פרטים בטלפון

כל סדנה

תובנה ויפאסנה

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

להתעמק במה שחשוב באמת בחיים עם "תובנה" - הארגון שתומך באנשים שרוצים לחיות באמת, אנו מציעים מגוון רחב של סדנאות, הרצאות ומפגשים משותפים שבהם נתרגל "ויפ... קראו עוד

14

+ התעניינו לאחרונה

טוען...

ויפאסנה היא סוג של מדיטציה שמקורה במסורת הבודהיסטית. סוג זה של מדיטציה כרוך בתרגול פנימי עמוק שבו הפרט מטפח שקט נפשי ומודעות עצמית באמצעות תשומת לב מתמשכת לנשימה ולתחושות הגוף שלו.

סדנת ויפאסנה נמשכת בדרך כלל כמה שעות עד לכמה ימים, במהלכם המשתתפים שומרים על כללי שתיקה נוקשים, נמנעים מכל צורות תקשורת ועוקבים אחר לוח זמנים קפדני של תרגול מדיטציה.

בסדנאות הללו, המשתתפים לומדים את טכניקת הויפאסנה מהיסודות ועד לרמות מתקדמות יותר.

הטכניקות יעניקו לכם בהירות מחשבתית, רוגע והמון סבלנות בחיי היום יום, המשתתפים צריכים להיות מוכנים להשקיע זמן על מנת ללמוד את הטכניקות המיוחדות שהופכות אתכם ללא ספק לאנשים מאושרים יותר.

טיפים לבחירת סדנת ויפאסנה

מיקום: שקול את המיקום של הסדנה. חלק מהסדנאות מתקיימות במקומות מבודדים ושקטים שמעודדים התבוננות פנימית, בעוד אחרים יכולים להיות במיקומים יותר עירוניים, כדאי לוודא שהמיקום מתאים לכם.

משך הסדנה: ויפאסנה יכולה להיות מאתגרת גם פיזית וגם מנטלית, מומלץ להתחיל בסדנה קצרה של מספר שעות/ימים בודדים אם אתה חדש בתחום לפני שאתה מתחייב לסדנה של 10 ימים או יותר.

שאלות נפוצות על סדנאות ויפאסנה

בהחלט, יש לא מעט סדנאות ויפאסנה שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב פעילויות נוספות שסמוכות לסדנה, כמו מסעדה טובה או טיול נחמד בטבע.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הסדנה. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לסדנה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות

רגע, יש לנו עוד להציע לך!

אנחנו מוסיפים סדנאות חדשות בכל יום, רוצה לשמוע עליהן לפני כולם ולקבל הטבות והנחות ייחודיות?

או

הרשמו לניוזלטר שלנו

או גם וגם ;)