סדנאות ויפאסנה

סדנת ויפאסנה - כל המומלצים

ויפאסנה היא סוג של מדיטציה שמקורה במסורת הבודהיסטית. סוג זה של מדיטציה כרוך בתרגול פנימי עמוק שבו הפרט מטפח שקט נפשי ומודעות עצמית באמצעות תשומת לב מתמשכת לנשימה ולתחושות הגוף שלו.

סדנת ויפאסנה נמשכת בדרך כלל כמה שעות עד לכמה ימים, במהלכם המשתתפים שומרים על כללי שתיקה נוקשים, נמנעים מכל צורות תקשורת ועוקבים אחר לוח זמנים קפדני של תרגול מדיטציה.

אזור בארץ

פרטים בטלפון

כל סדנה

דהאמה פאמודה

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

לחזק את הקשב בעזר טכניקות שלימד הבודהה, יש לך את ההזדמנות להקדיש את כל תשומת הלב והאנרגיה לתרגול מדיטציה והתבוננות עמוקה, הטכניקות מותאמות כדי לאפשר לך לחוות ולתרגל בצורה היעילה ביותר לפי שיטות עתיקות ואיכותיות, מוכן לפגוש את עצמך? לשדרג את התודעה? אנו מעבירים מגוון קורסים וסדנאות בסביבה שקטה, טבעית וירוקה בצפון הארץ, הצטרפ/י אלינו

פרטים בטלפון

תובנה מדיטציה

תובנה ויפאסנה

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

להתעמק במה שחשוב באמת בחיים עם "תובנה" – הארגון שתומך באנשים שרוצים לחיות באמת, אנו מציעים מגוון רחב של סדנאות, הרצאות ומפגשים משותפים שבהם נתרגל "ויפאסנה" כדי להגיע לתודעה גבוהה ונקייה יותר, רוצה להוציא יותר מהחיים? לחיות את הרגע בצורה עמוקה יותר? זה הזמן שלך לתרגל ויפאסנה והתנסות בחוויה עמוקה במיוחד, יחד נתנסה במגוון טכניקות למודעות עצמית גבוהה, טכניקות אלו הוכחו מדעית כמסייעות להתמודדות עם מתחים ובעיות בחיי היום יום, לחיות בצורה מאוזנת ורגועה.

מחיר למשתתף: 1250 ש"ח

ניומן קורס ויפאסנה

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

הקורס מתקיים עם מספר קטן של משתתפים המאפשר אוירה חמה, משפחתית ואינטימית ומלווה בתמיכה אישית של המורים והצוות לאורך כל הזמן. הקורס הינו אישי בו כל משתתף מתגורר בחדר משלו ומתרגל את המדיטציה ע״פ ההנחיות מדיטצייה מדוייקות הניתנות לו. בכל יום התלמיד נפגש לשיחה אישית עם המורה, בה הוא מדווח על חוויותיו במהלך יום התרגול שעבר

טוען...

שאלות נפוצות על סדנאות ויפאסנה

בהחלט, יש לא מעט סדנאות ויפאסנה שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב פעילויות נוספות שסמוכות לסדנה, כמו מסעדה טובה או טיול נחמד בטבע.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הסדנה. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לסדנה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות

רגע, יש לנו עוד להציע לך!

אנחנו מוסיפים סדנאות חדשות בכל יום, רוצה לשמוע עליהן לפני כולם ולקבל הטבות והנחות ייחודיות?

או

הרשמו לניוזלטר שלנו

או גם וגם ;)