סדנאות במדבר

סדנה במדבר - כל המומלצים

פרטים בטלפון

תובנה מדיטציה

תובנה ויפאסנה

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

להתעמק במה שחשוב באמת בחיים עם "תובנה" – הארגון שתומך באנשים שרוצים לחיות באמת, אנו מציעים מגוון רחב של סדנאות, הרצאות ומפגשים משותפים שבהם נתרגל "ויפאסנה" כדי להגיע לתודעה גבוהה ונקייה יותר, רוצה להוציא יותר מהחיים? לחיות את הרגע בצורה עמוקה יותר? זה הזמן שלך לתרגל ויפאסנה והתנסות בחוויה עמוקה במיוחד, יחד נתנסה במגוון טכניקות למודעות עצמית גבוהה, טכניקות אלו הוכחו מדעית כמסייעות להתמודדות עם מתחים ובעיות בחיי היום יום, לחיות בצורה מאוזנת ורגועה.

מחיר למשתתף: 150 ש"ח

עומר חביב

דיבור חזק – סדנת ראפ

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

הכוח של המילים, הזרימה של הקצב בואו להכיר את עולם הראפ דיבור חזק – סדנת ראפ. אירוע מגבש למסגרת חינוכית בסדנה נחשפים המשתתפים למאפייני תרבות ההיפ-הופ וכוחה ביצירת שינוי חברתי דרך אומנות.

פרטים בטלפון

טל שחר סדנת צילום

סדנת צילום יומן מסע

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

יומן מסע מזמינים אתכם לחוויה בלתי נשכחת שמשלב מסע עם צילום מקצועי, מגוון ענק של סדנאות שמשלבות מסעות בארץ ובחו"ל, אנו יודעים איך לספר את הסיפור דרך תמונות עוצמתיות ומשלבים סוגי סדנאות עבור מתחילים ומתקדמים.

מחיר למשתתף: 400 ש"ח

ארנבת בטבע

פוטוטיפס סדנת צילום חוויתי

דירוג לפי 1 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

סדנאות חד פעמיות של צילום חוויתי מדהים בכל רחבי הארץ, ישנם מספר רב של סוגי סדנאות בצילום: ה סדנת צילום דתות, צילום מימליסטי במוזיאון ת"א, סדנת צילומי משפחה, סדנת צילום ברחפן ועוד המון סוגי סדנאות מרתקים במיוחד בהתאם להעדפות האישיות שלכם.

מחיר למשתתף: 550 ש"ח

נגה שמש

סדנת ריסטארט יומית

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

הריסטארט היומי היא סדנא המאפשרת לך לקחת יום של פסק זמן מהכל שבו תוכלי לעצור רגע בשביל להרגיש מה קורה איתך עכשיו. הסדנא היא בעצם תהליך שלם של נ.ל.פ ומיינדפולנס, המיועדים להכניס אותך ל zone של עצמך. מה זה אומר להיות ב zone של עצמך? להיות יותר מחוברות לכוחות שלך, לדברים שחשובים לך, ליכולות שלך וגם למה שכרגע מתאים או לא מתאים לך לעשות. כשאנחנו ב zone, אנחנו מיושרות עם מי ומה שאנחנו, לא מנסות לשחק תפקיד, אלא נאמנות לעצמנו.

מחיר למשתתף: 199.9 ש"ח

מאיה כהן וגילי סיטבון

המסע אל החזון – הכנת לוח חזון

דירוג לפי 6 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

הסדנא כוללת הרצאה בנושא האושר והגדרת מטרות החזון דף התכוונות הכולל מדיטציה (לא חובה) הכנת לוח חזון החלק הפרקטי – נגזור נדביק ונערוך את העתיד שלנו.

מחיר למשתתף: 1350 ש"ח

ריטריט ריסטארט

סדנת נשים Restart

דירוג לפי 4 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

הריסטארט זו סדנא שבה תוכלי לקחת רגע הפסקה מהכל ולהתמקד במה שחשוב לך באמת. אנחנו עושות את זה קודם כל דרך דימיון מודרך ומדיטציות פשוטות וקלילות שמרגיעות את הגוף והנפש, דרך טכניקות NLP המאפשרות הבנה של הדברים מזוויות אחרות וחדשות. נשים שעשו את הסדנא מספרות על פריצות דרך ושינויים חיוביים שעשו בעקבות הסדנא וזו גם הסיבה שנשים רבות חוזרות שוב ושוב, לעבוד על נושאים שונים בתקופות שונות.

מחיר למשתתף: 240 ש"ח

צעד ראשון בדרך לראיה טובה

צעד ראשון בדרך לראיה טובה

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

סדנת צעד ראשון בדרך לראיה טובה נותנת כלי בסיס לתרגול ניקוי ושיקום מערכת הראיה.

מחיר למשתתף: 30 ש"ח

מתן הירש

איך מוצאים טיסות זולות?

דירוג לפי 0 מדרגים:
0.0/5
(0.0)

בשנים האחרונות פיתחתי מומחיות חדשה – למצוא טיסות זולות ולטוס ליעדים שונים במחירים מצחיקים 💸

מחיר למשתתף: 280 ש"ח

סדנת צילום בנייד

דירוג לפי 7 מדרגים:
5.0/5
(5.0)

בסדנה נצא למסע חווייתי של התבוננות על העולם שנגלה מבעד לעדשת המצלמה. הצילום הוא מראה לנפש – הוא משקף ומנציח רגע, תודעה, הרגשה ותפיסת עולם. במהלך המסע נעצור ונאצור רגעים באמצעות נקודת המבט האישית ייחודית של כל אחת ואחד מהמשתתפים. באמצעות העצמה ומצלמה נתבונן בכאן ועכשיו, ניצור דיאלוג מפרה עם הסביבה ונפתח יכולות צילומיות.

שאלות נפוצות על סדנאות במדבר

בהחלט, יש לא מעט סדנאות במדבר שכדאי לנסות. מעבר לכך, מומלץ ממש לשלב פעילויות נוספות שסמוכות לסדנה, כמו מסעדה טובה או טיול נחמד בטבע.

זה מאד תלוי באורך, איכות ורמת הסדנה. ניתן לומר בגסות שהעלות הממוצעת לסדנה היא בין כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים למשתתף.

תפריט נגישות

רגע, יש לנו עוד להציע לך!

אנחנו מוסיפים סדנאות חדשות בכל יום, רוצה לשמוע עליהן לפני כולם ולקבל הטבות והנחות ייחודיות?

או

הרשמו לניוזלטר שלנו

או גם וגם ;)